Dzisiaj jest poniedziałek, 22 stycznia 2018 r. Polski English

 

 


   

  

 

 

Stronę odwiedziło osób: 405380770

NAJSMACZNIEJSZE: PASCHA I LIKIER JAJECZNY WYBRANE

Dzisiaj, tj. 8 kwietnia br., około godziny 13.00 komisja konkursowa ogłosiła wyniki konkursów kulinarnych: na najsmaczniejszą wielkanocną paschę i wielkanocny likier jajeczny.

Najlepiej komisji konkursowej smakowała pascha wykonana przez Grzegorza Wirskiego, który już 3 raz z rzędu zwycięża w naszych konkursach kulinarnych. II miejsce zajęła mieszkanka gminy Oława Krystyna Perhulak z Zakrzowa, zaś trzecie – Wioletta Zagórska, również mieszkanka gminy Oława.
W konkursie na domowy likier jajeczny wygrała mieszkanka gminy Oława Ewa Jackiewicz z Gaci, reprezentująca Koło Gospodyń Wiejskich GAĆaneczki, II miejsce pani Krystyna Perhulak z Zakrzowa, zaś III – Edyta Wirska. Gratulujemy!

Za I miejsce laureaci otrzymali po 500 zł, za drugie po 300, za trzecie po 200. Każdy uczestnik otrzymał również upominek niespodziankę – świąteczne świeczki od firmy Bartek Candles z Bystrzycy.

W skład komisja konkursowej wchodziły panie sekretarz: z gminy Oława Maria Bożena Polakowska, miasta Oława Lilla Rzadkowskai oraz gminy Domaniów: Dorota Sala. Do konkursu wystawiono 10 pasch, i 9 likierów jajecznych.

 

Zdjęcia