Dzisiaj jest środa, 26 lipca 2017 r. Polski English

ZDJĘCIA SFERYCZNE GMINY OŁAWA W TECHNICE 36O°

GMINA OŁAWA SZCZEPI PRZECIWKO ZAKAŻENIOM WIRUSEM HPV

BUDOWA ŚWIETLICY W CHWALIBOŻYCACH

Rozpoczęła się budowa świetlicy wiejskiej w Chwalibożycach. Zadanie realizuje wyłoniona w postępowaniu przetargowym Spółka Inżynieryjno Budowlana z Wrocławia, za cenę 3,065 mln zł. W przetargu oferty złożyło 10 firm.

W ramach inwestycji powstanie budynek jednokondygnacyjny, częściowo podpiwniczony z dwuspadowym dachem pokrytym dachówką ceramiczną. Powierzchnia zabudowy wynosi niecałe 1.158 m2, z czego powierzchnia użytkowa 1.040 m2, kubatura 7.931 m3. Sala główna będzie wynosić około 368 m2, podłoga zostanie wykonana z parkietu. Wydzielona scena ma 31,5 m2, po obu jej stornach będą znajdowały się zaplecza. Oprócz kuchni (54,8m2), będą osobne pomieszczenia do wydawania posiłków i tzw. zmywalnia naczyń. Powstaną sanitariaty i pomieszczenia gospodarcze. Zostanie zagospodarowany plac wokół budynku, będą wykonane chodniki, parking i zjazdy.